خانه / پرسش و پاسخ / سوالات بیمه تامین اجتماعی / آیا جانبازان می توانند بازگشت به کار داشته باشند؟

آیا جانبازان می توانند بازگشت به کار داشته باشند؟

زمان مطالعه این صفحه : < 1 دقیقه

سوال کاربر

با سلام و خسته نباشید پدر من جانباز است و خیلی مشتاق هست که بتواند به سر کار قبلی برگردد و یا در یک شغل دیگر دولتی و اداری مشغول شود چون به دلیل یک سری مشکلات نمی تواند در خانه بماند و باید خود را با کار مشغول کند آیا راهی وجود داره که به کار برگرده و پدرم هنوز بازنشست نشده است و ۷ سال دیگه بازنشست میشه

ممنون از راهنمایی خوبتون

پاسخ کارشناسان

بله بازگشت به کار جانبازان امکان پذیر می باشد (بند چ ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی مصوب ۱۴/۱۲/۱۳۹۵)

در صورتی که سوالی در این باره دارید از کارشناسان پیدانت بپرسید تا پاسخش را دریافت کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

شرایط انتقال صندوق خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان به چه صورت می باشد؟

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه ۱-شرایط انتقال صندوق خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان به چه صورت می باشد؟ ۲-هزینه …

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟