خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / تخفیف بیمه کرونا+بهترین شرکت بیمه

تخفیف بیمه کرونا+بهترین شرکت بیمه

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان پیشگیری ها به شدت توصیه می شوند به طوری که کادر درمان و پزشکان توصیه می کنند که مردم حتما ماسک زده و دست های خود را به طور مداوم شستشو دهند و همین طور دیگر پروتکل های بهداشتی مانند فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند زیرا بهترین راه در امان ماندن از این بیماری پیشگیری از آن می باشد.

همانطور که بهترین راه ابتلا نشدن را رعایت قوانین می دانند و پیشگیری توصیه می شود باید از هزینه های این بیماری نیز پیشگیری کرد.

جهت پیشگیری از هزینه های احتمالی این بیماری برای بیمار و خانواده وی بیمه به کمک آنها آمده است به طوری که شما با خریداری بیمه کرونا می توانید خود را در مقابل غرامت فوت و یا هزینه های درمان و بیکاری بیمه کنید.

پوشش های بیمه کرونا

  1. پوشش فوت بر اثر کرونا: مبلغی به عنوان غرامت به بازماندگان فوت شده پرداخت می کند این مبلغ می تواند ۱۰ الی ۲۰۰ میلیون تومان با توجه به نوع شرکت بیمه و مبلع حق بیمه شما متغییر می باشد.
  2. پوشش هزینه بیمارستان : این پوشش نیز با توجه به حق بیمه شما متغیر می باشد و می تواند هزینه های احتمالی بیمار کرونایی جهت درمان در بیمارستان پرداخت نماید.
  3. پوشش غرامت بیکاری : فرد بیماری که بر اثر بیماری بیکار شده و در حال درمان می باشد می تواند از این پوشش استفاده کرده و هزینه های خانواده را تامین کند این پوشش نیز با توجه به حق بیمه تا ۳۰ روز پرداخت می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخفیف بیمه کرونا و همچنین مشاوره از بهترین شرکت بیمه ای که کرونا صادر می کند می توانید با کارشناسان پیدانت تماس حاصل فرمایید و یا فرم مخصوص مشاوره کرونا را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان پیدانت باشید.

کرونا را جدی بگیرید و از سفرها و رفت و آمدهای غیر ضروری جدا خودداری کنید جان خود و هموطنان را با رعایت پروتکل های بهداشتی نجات دهید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در …

4 دیدگاه

  1. محمد نوامبر 2, 2020
    • peydanet نوامبر 2, 2020
  2. یاسین نوامبر 2, 2020
    • peydanet نوامبر 2, 2020

پاسخی را بگذارید

*

code

×

سلام خوش آمدید

جهت دریافت پشتیبانی آنلاین 24 ساعته می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان پیدانت در ارتباط باشید

شماره واتساپ : 09221376295

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟