خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / ثبت نام بیمه کرونا به صورت آنلاین

ثبت نام بیمه کرونا به صورت آنلاین

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه

همانطور که می دانید ویروس کرونا می تواند فرد را دچار بیماری خطرناکی کرده که حتی فرد مبتلا شده و خانواده وی را در معرض مرگ قرار دهد هم اکنون بهترین راه پیشگیری از این بیماری زدن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد.

اما آیا این بیماری واقعا خطرناک بوده و همه دچار آن می شوند؟

در جواب باید گفت خیر – همانطور که این بیماری خطرناک می باشد با رعایت و ماسک زدن می توانیم از ابتلا به این بیماری به راحتی پیشگیری کرد حتی شما با زدن ماسک و شستشوی مدام دست های خود می توانید از ابتلا به سرما خوردگی و آنفولانزا و دیگر بیماری های که در فصل زمستان و پاییز شیوع پیدا می کند جلوگیری کنید.

این بیماری چه زمانی خطرناک می شود؟

زمانی که شما ماسک نزنید می توانید به راحتی به این بیماری مبتلا شده و حتی خانواه خود را نیز دچار این بیماری کنید و در صورتی که یکی از اعضای خانواده شما بیماری زمینه ای داشته باشد در صورت ابتلا به این بیماری به سختی می تواند خوب شود.

پس توجه داشته باشید که در صورت زدن ماسک و رعایت پروتکول ها می توانید از ابتلا به این بیماری به راحتی جلوگیری کنید.

پس همان طور که شما دوست دارید از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنید بهتر است از هزینه های احتمالی درمان در صورت مبتلا شدن نیز پیشگیری کنید.

بهترین راه پیشگیری از هزینه های درمان کرونا و بیکاری در ایام کرونا و حتی غرامت فوت بر اثر کرونا خریداری بیمه کرونا می باشد

جهت دریافت مشاوره و صدور این بیمه نامه با کارشناسان پیدانت تماس جاصل فرمایید و یا فرم مخصوص مشاوره بیمه کرونا را پر کنید

مشاوره و صدور آنلاین بیمه کرونا کلیک کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در …

2 دیدگاه

  1. رضا اکتبر 29, 2020
    • peydanet اکتبر 29, 2020

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟