خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / خرید آنلاین بیمه کرونا

خرید آنلاین بیمه کرونا

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه

بیماری کرونا از اسفند ۹۸ به صورت همه گیری وارد کشور ما نیز شده است به طوری که تا به امروز هزاران نفر را به کام مرگ کشانده است و روزانه هزاران نفر به این بیماری مبتلا می شوند. و متاسفانه با وجود تحقیق و آزمایش هزاران پزشک متخصص و دانشمندان در سراسر جهان هنوز واکسنی برای این بیماری معرفی نشده است و در صورت تولید واکسن کرونا حدود ۱ سال طول می کشد که وارد بازار شده و در اختیار مراکز درمانی و عموم مردم قرار بگیرد.

هم اکنون بهترین راه برای دچار نشدن به این بیماری پبشگیری از آن می باشد ولی با وجود تمام این پیشگیری ها هر روز افرادی هستند که دچار این بیماری می شوند.

متاسفانه این بیماری هزینه های فراوانی را دچار بیمار و خانواده وی می کند و بیماران علاوه بر تحمل درد این بیماری درد نداشتن هزینه های درمان این بیماری را نیز تحمل می کنند.

بهترین پیشگیری برای در امان ماندن از این بیماری زدن ماسک می باشد ولی شما باید هزینه های درمان را نیز پیشگیری کنید جهت پیشگیری کافیست بیمه درمان کرونا را خریداری کنید.

شما با خرید بیمه نامه کرونا می توانید خیال خود و خانواده خود را در قبال این بیماری راحت کنید و آسوده خاطر باشید که در صورت مبتلا به این بیماری تمام هزینه های درمان خود را از بیمه دریافت خواهید کرد.

این بیمه می تواند هزینه های درمانی شما در بیمارستان را پرداخت کند و همچنین در صورت فوت بیمه شده مبلغی را به عنوان قرامت به بازماندگان بپردازد.

و همچنین هزینه بیکاری در ایام کرونا را نیز پوشش می دهد و روزانه مبلغی را به عنوان دستمزد به خانواده بیمار پرداخت می کند که بتوانند امورات زندگی خود را در این ایام تامین کنند.

بخشی از پوشش های بیمه کرونا :

  1. پرداخت هزینه‌ بیمارستانی ناشی از کرونا
  2. پرداخت سرمایه فوت به دلیل کرونا
  3. پرداخت غرامت بازماندن از کار

مشاوره و صدور آنلاین بیمه کرونا کلیک کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در …

4 دیدگاه

  1. محمد مهدی اکتبر 26, 2020
    • peydanet اکتبر 27, 2020
  2. محمدرضا اکتبر 28, 2020
    • peydanet اکتبر 29, 2020

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟