خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه

هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را

رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در رعایت مسائل بهداشتی، جدی‌ نگرفتن توصیه‌های بهداشتی و… شرایطی را رقم‌ زده که موجب قرمز شدن وضعیت تعدادی از استان‌ها و مرگ چندین هزار نفر از هموطنان‌مان شده است.

نگاهی به وضعیت این روزهای شهرها شاید تلنگری بر افکار عمومی در جدی‌گرفتن شیوع بیماری کرونا باشد. این در حالی است که معیشت روی دیگر سکه زندگی است و همگان ناگزیر از کسب معیشت هستیم، حتی اگر یک سوی ماجرا حریف پنهانی چون کرونا باشد. طبیعی است که در شرایط کنونی و با توجه به روند روبه رشد قیمت‌ها، اقبال مردم به وسایل حمل‌ونقل عمومی بیش از گذشته باشد، اما آنچه دور از ذهن است، ازدحام یکباره افراد برای سوارشدن به این وسایل بدون در نظر گرفتن فاصله اجتماعی است.

بر این مبنا، عوامل موثر در پیشگیری از ابتلا به کرونا به عنوان یک ضرورت مطرح است تا آلودگی به داخل خانه‌ها سرایت نکند: شستن مرتب دست‌ها با مایع دستشویی، استفاده از ماسک و دستکش، همراه داشتن مواد ضدعفونی‌ کننده نظیر الکل یا ژل‌‌ها، رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از ترددهای غیرضروری و…

همچنین در صورت تردد در جاهای پررفت‌وآمد برای مقابله با کرونا حتما باید آب به مقدار کافی بنوشید تا گلوی شما خشک‌نشود، زیرا ویروس به راحتی می‌تواند در محیط خشک دهان قرار بگیرد و وارد سیستم تنفسی شما شود. کووید-۱۹ یک بیماری کاملا ساده است، ولی در عین حال بسیار خطرناک بوده و می‌توان از آن پیشگیری کرد.

تا اینجای کار موضوع پیشگیری مدنظر بود، اما اگر خدای ناکرده در تماس با افراد ناقل قرار گرفتیم، چه باید بکنیم و چگونه با این ویروس روبه‌ رو شویم؛ جدای از موارد برشمرده که ضرورت پرهیز را یادآوری می‌کند، هزینه‌های سنگین درمان بیماری را هم نمی‌توان نادیده گرفت؛ زمانی که با خود می‌گوییم کاش کرونا هم بیمه داشت و می‌توانستیم این هزینه‌های کمرشکن را تقلیل دهیم. در وضعیت کنونی توصیه ما به شما بهره‌گیری از بیمه ‌کروناست. با بیمه کرونا، علاوه بر تأمین هزینه‌های بستری و دوران بیکاری می‌توان سرمایه عمر هم داشت.

مشاوره و صدور آنلاین بیمه کرونا کلیک کنید
با پرداخت اندک حق بیمه خود را درقبال هزینه های درمان و بیکاری و همچنین فوت بیمه کرده و از هزینه های سنگین برای خانواده خود پیشگیری کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

سایت خرید بیمه کرونا آنلاین

زمان مطالعه این صفحه : 3 دقیقه بشریت به بلندای تاریخ پر فراز و نشیب خود به تجربه دریافته که هرگاه حلقه …

پاسخی را بگذارید

*

code

×

سلام خوش آمدید

جهت دریافت پشتیبانی آنلاین 24 ساعته می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان پیدانت در ارتباط باشید

شماره واتساپ : 09221376295

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟