خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / مزایای خرید بیمه نامه کرونا ویروس

مزایای خرید بیمه نامه کرونا ویروس

زمان مطالعه این صفحه : 3 دقیقه

مزایای خرید بیمه نامه کرونا ویروس چیست؟

کرونا ویروس بیماری ناشناخته ای که گریبان تمام بشر را گرفته است روز به روز در نقطه نقطه ی زمین بیش از پیش پراکنده می شود. در قرن ۲۱ که عصر پیشرفت تکنولوژی بشر و اکتشافات و اختراعات متعدد است، عدم توانایی برای مقابله با این ویروس همه گیر، جای تأمل دارد؛ آن هم با وجود علم پزشکی پیشرفته این عصر و حضور پزشکان به نام و نخبگان متعدد در سراسر جهان!

جواب این مسأله که این ویروس با نادانی و جهل بشر تولید شده یا با سهل انگاری و عدم رعایت بهداشت شیوع یافته است، از معضلات دست به گریبان بودن بشر با این ویروس مرموز، اندکی نمی کاهد. مسئله اینجاست که تا ریشه کن شدن کامل این بیماری به دست پزشکان و محققان حاذق و تا زمان به ثمر نشستن تلاش های آنان، هیچ راهی جز رعایت بهداشت و تمرین برای داشتن سلامت روحی و روانی نداریم.

کاملا روشن است که رعایت پروتکل های بهداشتی، احتمال قرار گرفتن ما در معرض کرونا ویروس را کاهش می دهد؛ اما لزوم داشتن روحیه و روانی آرام چیست؟
همه ما می دانیم کرونا ویروس مشتاق ورود به بدن های ضعیف تر با سیستم ایمنی کم قدرت است تا جایی برای جولان دادن و آسیب زدن داشته باشد. این نکته را هم می دانیم که استرس، فکر مشوش، وسواس، ترس و معضلات روحی و روانی بر سلامت جسمی تأثیری منفی دارد و از قدرت بدن در برابر مقابله با بیماری های گوناگون می کاهد.

بنابر این در این روزهای پردغدغه سالم نگاه داشتن جسم از سویی، و آرام کردن فکر و روان از سوی دیگر، بسیار حائز اهمیت است. استرس دشمن سلامتی ماست و باعث بروز انواع و اقسام بیماری های جسمی و روحی میشود که بارزترین آنها بیماری های قلبی و افسردگی است.دو بیماری کاملا متفاوت اما با یک نقطه اشتراک: “تخریب کننده”! این روزها به حد کافی فاکتورهایی در اطرافمان وجود دارند که سلامت قلب ما را به خطر می اندازند. شهر نشینی و آلودگی هوا، مصرف دخانیات، مصرف غذاهای تراریخته و… . و از آن سو هم همیشه دلایلی وجود دارد برای افسرده شدن!

وضعیت معیشتی، فشار های ذهنی، ترس از بیماری و… . یادمان باشد انسان شاد با وجود داشتن ناراحتی قلبی بیشتر از انسان افسرده بی هیچ بیماری خاصی، عمر می کند! دلیلش کاملا واضح است، انسان شاد جنگندگی بیشتری برای بقا دارد اما فرد افسرده اغلب تلاشی برای بهبود وضعیت خود نمیکند حتی اگر درگیر بیماری شود. بنابر این وظیفه ما دوری از تشویش ذهنی و گرفتار نشدن در بند افسردگی است تا بتوانیم با فراغ بال بیشتری به سالم ماندن خود و عزیزانمان فکر کنیم و برای سلامتمان برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم.

در این اوضاع نابه سامان کرونایی چگونه از تشویش ذهنی خود کم کنیم و استرس نداشته باشیم؟

اول از همه، رعایت بهداشت که ماه های متمادیست به آن عادت کرده ایم و اگر به درستی آن را انجام دهیم لازم نیست نگران باشیم و بترسیم؛ چون تمام و کمال به وظیفه ی خود عمل کرده ایم. این نکته را به یاد داشته باشیم که تعداد کسانی که در اثر ابتلا به کرونا ویروس جان خود را از دست می دهند بسیار کمتر از کسانی است که بهبود می یابند؛ پس با کمی برنامه ریزی و آماده سازی خود می توانیم به زندگی عادی ادامه دهیم و به جای تشویش مدام با این واقعیت رو به رو شویم و بدانیم خدماتی در اطرافمان وجود دارند که از ملال گرفتار شدن به این ویروس کم میکنند. یکی از این خدمات “بیمه نامه کرونا ویروس” است که این امکان را به ما می دهد پیش از وقوع، فکری به حال علاج واقعه کنیم! این بیمه نامه، بسیار از هزینه های گزاف آزمایشات کرونا و درمان آن می کاهد و لااقل معضل مالی ما را در قبال جنگیدن با آن حل می کند که همین قضیه یکی از عللی است که می توانیم به واسطه آن تشویش ذهنی کمتری داشته باشیم. بر کسی پوشیده نیست که هزینه های جاری زندگی، آن هم در این شرایط بسیار کمر شکن است و مزیت خرید این بیمه نامه، پرداخت حق بیمه ای اندک در قبال گرفتن خدمتی ارزشمند است.

بیمه نامه ای که دارای طرح های گوناگون با سقف های بیمه ای متعدد برای تمام اقشار جامعه ائم از طیف کم درآمد تا پردرآمد است. بیمه نامه کرونا در صورت ابتلای افراد بنابر مقدار پرداخت حق بیمه آنها همه یا درصد زیادی از هزینه های بیمارستانی و درمانی را پرداخت می کند و در صورت فوت نیز، متقبل پرداخت هزینه ها خواهد شد. یادمان باشد “علاج واقعه، قبل از وقوع باید کرد”!

مشاوره و صدور آنلاین بیمه کرونا کلیک کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در …

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟