خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / مشاوره صدور بیمه کرونا برای خانواده

مشاوره صدور بیمه کرونا برای خانواده

زمان مطالعه این صفحه : 3 دقیقه

مشاوره صدور بیمه کرونا برای خانواده

تا چندی پیش حرف و سخنی درباره ی پوشش دهی بیمه برای یک ویروس ذره بینی به میان نبود و شاید بشر هیچ گاه تصور نمی کرد تا این حد در برابر یک عامل بیماری بسیار کوچک عاجز باشد و جامعه ی پزشکی سرتاسر دنیا حتی در خواب هم نمی دید که روزی در مقابله با چنین معضلی ماه ها و شاید سالها ناتوان بماند.

درمان بیماری ها و حل معضلات جدید راه حل های نویی می طلبد و به طبع، حتی با وجود وسعت دانش بشر در این عصر، در این راه آزمون و خطاهایی صورت می گیرد که یا به بن بست می رسند یا پاسخ های مناسبی برای پایان دادن به معضل هستند. در چنین شرایطی گذر زمان و تحقیقات بیشتر، اصل جدا نشدنی برای حل مسئله پیش آمده است.

ما به عنوان افرادی که در جامعه کنار هم زندگی میکنیم و اعضای یک پیکریم همواره مسئول حفظ سلامتی خود و اطرافیانمان هستیم. هیچ گاه نمی توانیم بگوییم بدن ما آنتی بادی چنین ویروس مرموزی را دارد و ما هرگز به آن دچار نخواهیم شد. این سهل انگاری نه تنها سلامتی خود، بلکه سلامتی عزیزانمان یا تمام کسانی که روزانه با آنها در ارتباط هستیم را به خطر می اندازد و در نتیجه هر چه زمان بیشتری بگذرد آمار مبتلایان به کرونا ویروس به صورت زنجیروار بیشتر و بیشتر می شود. از جهتی با قطعیت نیز نمی توان گفت حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی، افراد از ابتلا به این بیماری مصون خواهند شد.

خوش بینانه ترین وجه این جریان این است که حتی اگر هم در معرض ابتلا قرار گرفتیم کرونا ویروس به صورت خفیف در بدنمان جولان دهد که در این حالت هم متحمل آزمایش و هزینه های درمانی خواهیم شد. کاری که این روزها از ما برمی آید برنامه ریزی برای شیوه درست مقابله با ابتلای احتمالی به بیماری کروناست.

داشتن “بیمه نامه کرونا” برای تمامی اعضای خانواده، خالی از لطف نیست. همان طور که می دانیم این ویروس قدرت انتقال بالایی دارد به خصوص در میان اعضای یک خانواده که در روز با هم ارتباط بیشتری دارند و اجسام یکسانی را لمس می کنند.

پس زمانی که فردی در یک خانه درگیر این ویروس می شود محتمل است دیگر افراد خانواده نیزدر معرض آن قرار بگیرند. داشتن بیمه نامه کرونا حتی برای یک نفر از افراد یک خانواده هم باعث کم کردن یا حتی صفر کردن هزینه های درمانی خواهد شد؛

حال اگر دیگر افراد خانواده نیز تحت پوشش چنین بیمه ای باشند به صورت چشمگیری در هزینه های کلی خانواده صرفه جویی خواهد شد. می توان برای اعضای مختلف خانواده از طرح های گوناگون این بیمه نامه استفاده کرد به این صورت که طرح های دارای سقف پوشش بیشتر برای افراد مسن و یا پرخطرتر خریداری شود و طرح هایی با سقف پوشش پایین تر برای افراد جوان تر و سالم تر خانواده در نظر گرفته شود که خطر ابتلای کمتری به بیماری داشته باشند.

و اما نکته مهم اینجاست که برخی از انواع بیمه نامه های کرونا به نام بیمه تکمیلی حادثه ارائه می شوند که با داشتن آن برای حوادث دیگر، از کارافتادگی و فوت در اثر حوادث که تنها یکی از آنها ابتلا به کرونا ویروس است، نیز بیمه خواهید شد.

این بیمه نامه متقبل پرداخت هزینه ی پزشکی، غرامت بستری و سرمایه فوت خواهد شد. پس تا دیر نشده است دست بجنبانید چون اگر درگیر بیماری کرونا شوید بیمه تکمیلی برای شما صادر نخواهد شد.

مشاوره و صدور آنلاین بیمه کرونا کلیک کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در …

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟