خانه / بیمه ها / بیمه عمر و سرمایه گذاری / مشاوره و صدور انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه خود را آنلاین انتخاب کنید
بعد قبل
بعد قبل

مشاوره و صدور انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه

گذر عمر، گذر سرمایه است

شاید شما هم تا به حال این جمله را شنیده باشید؛ عمر، بزرگ‌ترین سرمایه انسان است و هر چه در این وادی گام برداریم، بسته به آنچه در ذهن و روان ما قرار دارد و تلاش‌ مان را معطوف به خود می‌کند، سمت‌ و سوی خویش را در زندگی روشن‌ کرده‌ایم. انسان از زمانی که به روی خشت می‌افتد، خوشی‌ها و ناخوشی‌های زندگی را تجربه می‌کند و در این مسیر آنچه هدف‌ گذاری کرده، تعیین‌ کننده میزان مطلوبیت وجودی‌ اش خواهد بود.

خب، همه ما پس از عبور از وادی نوجوانی و سپری‌ کردن دوران بی‌ دغدغگی آنچه در اطراف‌مان می‌گذرد، به یکباره با شرایطی روبه‌ رو می‌شویم که دشواری‌ هایی در پی دارد. رسیدن به دوره جوانی یعنی آمادگی برای انتخاب؛ انتخاب‌ هایی که بعضا سرنوشت‌ ساز است و در زندگی آتی‌ مان تأثیرگذار محسوب‌ می‌شود. هدف در این ایام هر چه باشد، فارغ از نوع آن بیان‌کننده وجود یک استراتژی در ذهن ما است که خواست‌ هایمان را به تصویر می‌کشد.

اینجا همان نقطه عطف زندگی‌ مان است؛ جایی که حرکت مهمی در صفحه شطرنج زندگی‌ مان رقم می‌خورد. بی‌ شک هیچ‌ کدام‌ مان دوست نداریم در این صفحه، کیش بخوریم یا مات شویم، زیرا میل انسان به حرکت و تکامل و نیل به اهداف، ذاتی بوده و همواره با ما است. بر این اساس، هر فردی بسته به شخصیت وجودی‌ اش، شرایط زندگی‌ اش، محیط اطرافش، اهدافش و… مسیری را بر می‌گزیند؛ مسیری در جهت کسب درآمد، راه‌اندازی کسب‌کار، تحصیلات عالیه و…

آنهایی که در وادی کسب‌ و کار می‌افتند، نیک می‌دانند که سختی‌های زندگی را چگونه با درآمد افزایی می‌توان پشت‌ سرگذاشت و تمامی سعی خود را در جهت کسب معاش و احیانا افزایش اندوخته‌ هایشان به کار می‌گیرند. در این مسیر هم گزینه‌ های گوناگونی پیش‌ رو دارند، نظیر سرمایه‌ گذاری در بانک، خرید سکه و دلار، واسطه‌ گری خودرو و املاک، حضور در بورس و … این‌گونه سرمایه‌ گذاری‌‌ها اگرچه می‌تواند در مدت‌ کوتاه و بلند سودآور باشد، اما ریسک‌هایی نیز به همراه دارد که توجه به این ریسک‌ها برخی را از ورود به این بازارها و سرمایه‌گذاری‌ های غیرمطمئن بر حذر می‌دارد.

جدای از اینها، گزینه دیگری هم وجود دارد که نیازمند توجه است؛ گزینه‌ای که با گذشت عمر، افزایش سرمایه را هم در پی دارد. بیمه عمر از جمله خدماتی است که از سوی شرکت‌ های بیمه‌گر به عنوان یک آیتم فردی یا گروهی مورد توجه قرار دارد. در این پوشش بیمه‌ای، بیمه‌گذار می‌تواند برای تمام عمر قرارداد بسته و حق بیمه را به صورت سالانه,ماهانه,سه ماهه,شش ماهه واریز کند. سرمایه تعیین‌شده در این بیمه، پس از فوت بیمه‌گذار به وراث تعلق می‌گیرد. البته‌ می‌توان‌ شرایط پرداخت‌ ‌‌حق ‌بیمه‌ را طوری‌ تنظیم‌ کرد که‌ برای‌ تمام‌ عمر نباشد، بلکه‌ با رسیدن‌ بیمه‌گذار به‌ سن‌ بازنشستگی‌ خاتمه‌ پیدا کند.

سوال بیمه ای دارید؟

پاسخی را بگذارید

*

code

×

سلام خوش آمدید

جهت دریافت پشتیبانی آنلاین 24 ساعته می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان پیدانت در ارتباط باشید

شماره واتساپ : 09221376295

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟