خانه / بیمه ها / بیمه کرونا / مشاوره و صدور بیمه کرونا به صورت اینترنتی

مشاوره و صدور بیمه کرونا به صورت اینترنتی

زمان مطالعه این صفحه : 3 دقیقه

بیمه ی کرونا چیست و چه کاربردی دارد؟

این روزها نه تنها در کشور ما، بلکه در تمام کره ی زمین، حرف و دغدغه ی اساسی بشر، ویروسی خطرناک و مرگبار به نام کووید ۱۹ است. کرونا ویروس بیماریِ همه گیری که قریب به یکسال از شیوع آن در کل جهان می گذرد؛ نگرانی افراد را در زمینه ی به خطر افتادن سلامتی خود و عزیزانشان، تشدید کرده است.

این ویروس ممکن است برای تمام گروه های سنی خطرناک باشد؛ به خصوص آن دسته از افرادی که درگیر بیماری زمینه ای هستند یا به دلیل مصرف دارویی خاص و سالمندی، مقاومت بدنشان کم تر از دیگران است.
هرچند همه ی انسان ها بیش از پیش ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی شده اند تا از قرار گرفتن در معرض این ویروس در امان باشند؛ اما آمار این بیماری در کشور ما نشان می دهد مبتلا شدن به آن با وجود گذشت ماه ها از شیوع ویروس، مسئله ای اجتناب ناپذیر است.


کرونا ویروس، ویروسی با قدرت انتقال بسیار بالایی است و از علائم آن می توان به تب طولانی، سرفه، گلو درد، بدن درد و در موارد پیشروی بیشتر، آسیب و درد در ناحیه ی ریه اشاره کرد. در موارد خفیف تر هم علائمی شبیه به سرماخوردگی دارد.
یکی از مواردی که ما را نگران دست و پنجه نرم کردن با این بیماری و روند درمان آن می کند، هزینه های نه چندان اندکِ آن است! این ویروس، با وجود طیف گسترده ای از علائم و نشانه های مختلف، ائم از کرونای خفیف یا شدید، در درجه ی اول افراد را ملزم به پرداخت هزینه برای دادن آزمایش جهت اطمینان از بروز آن می کند و در درجه دوم پرداخت هزینه جهت درمان آن!
از این رو ما بر آن شدیم خدمتی را تحت عنوان “بیمه ی کرونا” به شما معرفی کنیم تا در بروز احتمالی این بیماری از هزینه های شما بکاهیم.

بیمه کرونا” با پرداخت هزینه ای اندک، هزینه های درمان این بیماری را متقبل می شود و دیگر لازم نیست برای تست این ویروس یا درمان آن هزینه های هنگفت بپردازید. این بیمه شامل طرح های گوناگونی است که سقف ارائه ی خدمات آن حتی برای اقشار کم درآمد جامعه نیز بسیار به صرفه و کارگشاست. از دیگر مزایای”بیمه کرونا” می توان به این مورد نیز اشاره کرد که برای افرادی که دارای بیمه ی تکمیلی نیستند هم قابل استفاده است.

یادمان باشد این ویروس تا ریشه کن شدن کامل، همیشه در اطراف ما وجود دارد و بهتر است پیش از وقوع آن برای پیشگیری و درمانش، اقدام و برنامه ریزی کنیم تا حتی اگر هم به آن دچار شدیم دغدغه ی مان فقط بهبود باشد و نگران پرداخت هزینه های درمان نباشیم.

مشاوره و صدور آنلاین بیمه کرونا کلیک کنید

سوال بیمه ای دارید؟

همچنین ببینید

خرید بیمه ویروس کووید ۱۹

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه هم کرونا را جدی بگیریم، هم بیمه‌اش را رعایت‌ نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، کم‌ دقتی در …

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟