خانه / بیمه ها / بیمه عمر و سرمایه گذاری / چرا ما به بیمه‌ عمر و سرمایه‌ گذاری نیاز داریم؟

چرا ما به بیمه‌ عمر و سرمایه‌ گذاری نیاز داریم؟

زمان مطالعه این صفحه : 2 دقیقه

بیمه عمر”

در حال زندگی کن!
آینده را به آینده بسپار!
فردا خدا بزرگه!
فردارو کی دیده؟
جمله هایی که بارها و بارها شنیده ایم یا جایی آن ها را خوانده ایم.

در حال زندگی کردن و وارد نکردن دغدغه های آینده در زندگیِ حال اگر چه میتواند راهکار کلیدی برای زندگی موفق در فرد باشد اما تضمین نیست!

مسیر های زندگی همیشه سرسبز و چشم نواز نیست.

 جاده های گذر عمر گاهی سربالایی های دشوار دارد.

گاهی فرد بیشتر از هرچیزی اضطراب و نگرانی های اتفقات در آینده را دارد ! بعضاَ این استرس ها لذت تصمیم گیری ها را از ما میگیرد.

به پدر و مادرها که نگاه میکنیم همیشه نگرانی هایی درمورد آینده فرزندشان دارند. خصوصا یک سرپرست خانواده که تا آن روز تمام مخارج پوشاک و تحصیل و… را برای فرزندش فراهم کرده نگرانی این را دارد که در آینده چه کسی حامی است؟

در نبود من چه کسی پشتوانه فرزندم است؟

واقعا چه کسی حامی است؟

حتی برای خودمان،در زمان پیری و بیماری؟

این دلنگرانی ها متصل به آینده ماست و ما متصل به اهداف و آینده ، وجود اهداف در زندگی حتی ناخوداگاه باعث میشه ما برای آینده برنامه ریزی کنیم و پایه های این برنامه ریزی متصل به سلامت فکری ما و سلامت عزیزانمان است.
 
راه و روش های زیادی برای سرمایه گذاری و پس انداز برای آینده وجود دارد اما با تامل به تک تک آن ها متوجه میشویم که کوتاه مدت و ریسک پذیرهستند.

راهکاری امن و مطمئن برای یک عمر؟

بیمه عمر از جمله خدماتی است که میتواند مناسب ترین گزینه برای فرد و خانواده اش باشد‌.

در این نوع بیمه‌ ،بیمه‌گذار می‌تواند برای تمام عمر قرارداد ببندد و یا حق بیمه را به صورت سالانه,ماهانه,سه ماهه,شش ماهه واریز کند.

پس انداز تعیین‌شده در این بیمه، پس از فوت بیمه‌گذار به وراث تعلق می‌گیرد. حتی می‌توان‌ شرایط پرداخت‌ ‌‌حق ‌بیمه‌ را طوری‌ تنظیم‌ کرد که‌ برای‌ تمام‌ عمر نباشد و با رسیدن‌ بیمه‌گذار به‌ سن‌ بازنشستگی‌ خاتمه‌ پیدا کند.

ما لایق بهترین ها هستیم برای خودمان بهترین حامی را بسازیم برای خودمان یک پشتوانه مطمئن داشته باشیم تا دغدعه های آینده را برطرف کنیم.

با تماس با کارشناسان پیدانت می توانید بهترین بیمه عمر را برای خود انتخاب کنید

سوال بیمه ای دارید؟

پاسخی را بگذارید

*

code

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟